Šodien par svarīgo

MeklēšanaLai ātrais aizdevums internetā būtu pieejams jebkurā laikā, izvēlieties labu kredītkompāniju un reģistrējieties mājas lapā. Kad esat reģistrējies, aktivizējiet savu bankas kontu pārskaitot noteikumos minētos eiro centus uz aizdevēja kontu. Tad aizpildiet un nosūtiet kredīta pieteikumu, un 10 – 15 minūšu laikā sagaidiet atbildi ar sms vai savā e pastā. Ja kredīta pieteikums ir apstiprināts, naudu pārskaitīs uz Jūsu kontu tajā pašā brīdī!

Ātrais aizdevums ir saņemams nosūtot kredīta pieteikumu internetā, kā arī sūtot sms vai piezvanot pa telefonu. Tāpat dažas kompānijas piedāvā pieteikt kredītu Latvijas Pasta nodaļās un veikalos.

Šis aizdevums ir izdevīgs tiem, kam steidzami nepieciešama paliela naudas summa, jo tas ir ērtāk nekā citās finanšu institūcijās vai līzinga kompānijās.

Gandrīz visas kompānijas vienlaicīgi ļauj aizņemties tikai vienu kredītu, bet  var izsniegt otru kredītu (piem. Ja piedāvājumā ir vairāku produktu kredīti (patēriņa, ātrais, īstermiņa, kredītlīnija)) lojālajiem klientiem, kuri iepriekš veiksmīgi atmaksājuši kredītus.

Lai aizņemtos, Jums nav vajadzīga ķīla un galvotājs, kā arī oficiālas izziņas. Ātrais aizdevums internetā tiek piešķirts, ja cilvēkam ir pozitīva kredītvēsture.

Ja noteiktajā laikā jūs nevarat atmaksāt izsniegto aizdevumu, Jums ir iespēja pagarināt tā atmaksas termiņu. Aizdevumu var pagarināt veicot bankas pārskaitījumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.