Pirmais kredīts bez procentu maksas

Eiro naudas maksaKad alga vēl tālu, taču makā jau svilpo vējš vai kādai sen kārotai precei ievērojami samazināta cena, taču šobrīd tās iegādei pietrūkst līdzekļu, nākas meklēt veidus, kā risināt šādas situācijas. Vairākos gadījumos var iztikt ar tā saucamo jostu savilkšanu jeb tērēt ievērojami mazāk, kā vēlētos, taču atsevišķās situācijās ar to nebūs līdzēts un nākas meklēt iespēju aizņemties.

Ja esat nolēmis aizņemties naudu, iespēju to izdarīt atradīsiet pavisam ātri un vienkārši, jo lielākā daļa kreditoru savus pakalpojumus sniedz arī internetā, turklāt, pateicoties īpašām akcijām, kredīta noformēšana var izrādīties tik pat izdevīga, kā aizņemšanās no draugiem vai paziņām.

Latvijas tirgū darbojas vairāki aizdevēji, kas piedāvā noformēt pirmo kredītu bez procentu maksas. Pirmais kredīts bez procentu maksas ir īpaša aizdevēju rīkota akcija, kuru ikviens var izmantot savā labā. Tā sniedz iespēju atdot tieši tik daudz naudas, cik esat aizņēmies, neliekot maksāt nekāda veida komisijas vai procentu maksu.

Kur slēpjas āķis? Bezprocentu kredīti parasti tiek piedāvāti īstermiņa aizdevumiem, līdz ar to, tie ir piemēroti gadījumos, kad finansiāls grūtības ir piemeklējušas vien uz neilgu laiku, piemēram, aizkavējusies alga vai radušies kādi neparedzēti izdevumi.

Kādiem mērķiem nevajadzētu izmantot kredītus internetā?

Kaut gan piešķirtais aizdevums ir kredītņēmēja naudas līdzekļi un tie var tikt izmantoti jebkam, ir vairāki mērķi, kuru realizēšanai pilnīgi noteikti nevajadzētu izmantot aizdevumus, tajā skaitā kredītus internetā. Tie ir:

  • Nepārdomātiem pirkumiem, kā dārgām dāvanām, rotaslietām vai neplānotiem ceļojumiem;
  • Cita kredīta atmaksai;
  • Azartspēlēm, tajā skaitā dažādu investīciju veikšanai;
  • Nekustamā īpašuma pirmajai iemaksai;
  • Kredīta ņemšana cita cilvēka, kam, iespējams, ir slikta kredītvēsture, vārdā.

Kā saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas?

Lai noformētu bezmaksas aizdevumu par procentiem, nav jādodas uz kādu no kreditēšanas iestādēm vai jāaizpilda kaudze dažāda veida iesniegumu, viss ir daudz vienkāršāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.