Pieteikums kredītam pa soļiem

Ar pieteikumu vien nepietiek, lūk, tālākie darbības soļi!

Monētas

Galvenais, pēc kā vadās aizdevēji, ir sniegtā informācija Tavā anketā, tās patiesums un atbilstība prasībām, tāpēc viņi uzreiz sāk to pārskatīt un novērtēt. Viņi pārbauda vismaz pēdējo 3 mēnešu situāciju, kas saistīta ar ikmēneša ienākumu apjomu, stabilitāti un regularitāti. Tāpat svarīgi, lai agrāk nebūtu bijušas problēmas ar viņu vai citu kredītu sniedzēju uzņēmumu! Ņemot vērā, ka summas ir diez gan mazas – nav vajadzīga ķīla vai cits nodrošinājums, tāpēc nav jānoformē neskaitāmi daudz dokumentu, kas tikai paildzinātu norises gaitu. Ja visa sniegtā informācija un dati izrādās patiesi un atbilst visām normām, tad nauda tiek ieskaitīta klienta bankas kontā jau pēc dažām minūtēm, automātiski nonākot viņa rīcībā. Reizē ar ilgi gaidīto aizdevumu klients saņem rēķinu ar ziņām par konkrēto atmaksas summu un termiņu, kura robežās tas ir jāizdara.

Privilēģijas un priekšrocības – to ir tik daudz, visiem patiks un noderēs!

Lielākā daļa no esošajiem kredītu sniedzējiem piedāvā pirmajā aizņemšanās reizē bezprocentu kredītu, tāpēc jaunie klienti ietaupa vairāk. Pastāvīgie klienti var saņemt lielākas summas nekā iepriekš, kā arī piedāvājumus ar labākiem procentu likmju nosacījumiem un ziņām par akcijām svētku laikā. Abu veidu klientiem ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu ( par 7, 14 vai 30 dienām) , tikai atceries – par šādu pakalpojumu jānorēķinās tūlīt pat! Nebūs jāgaida un jāgarlaikojas garajās rindās, kas izveidojas bankās, pie nebanku kreditoriem iespējams saņemt aizdevumu arī svētkos, vēlas vakara stundās, kā arī brīvdienās, kad, pats par sevi saprotams, bankas savus pakalpojumus nepiedāvā. Nevajadzēs ne ķīlu, ne galvojumu, jo summas nepārsniedz dažu simtu eiro slieksni, tādēļ tā ir izvairīšanās no lieku dokumentu formēšanas un nevajadzīgas ķēpāšanas, ietaupot laiku un enerģiju!

Pārdomā visu vairākas reizes pirms pieņem lēmumu!

Vienmēr esi informēts un zinošs, iepazīsties ar izvēlēto piedāvājumu tā, lai būtu skaidrs katrs sīkums, tad nebūs jābaidās no pārpratumiem vai problēmām, kas varētu rasties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.