Padomi iepērkoties

Izmanto visas iespējamās atlaides. Atlaižu laiks tradicionāli gaidāms ap Ziemassvētkiem. Tomēr katrs veikals laiku pa laikam organizē atlaides gan pastāvīgajiem klientiem gan, lai iegūtu jaunus. Ir izdevīgi kļūt par pastāvīgo klientu, iegūstot klienta karti. Ir vērts arī ievērot atlaižu procentus veikalu plauktos izliktajam apģērbam. Lielveikalu katalogos atrodamie kuponi palīdzēs iepirkties gandrīz visos tā veikalos ar zināmiem atvieglojumiem.

Iepērcies interneta veikalos. Daudziem „reālajiem” veikaliem ir interneta mājas lapas. Ir iemesls izvēlēties apģērbu interneta veikalā, jo tādējādi tev ir dota iespēja ilgāk padomāt, kas īsti tev tīk (īpaši, ja tevi traucē dažkārt kaitinošā pārdevēju attieksme veikalā). Tu vari izvairīties no veikalu burzmas un, nedaudz nogaidot, saņemt kāroto apģērbu pa pastu. Tieši tāpat kā veikalā, arī internetā iegādātu preci var apmainīt noteiktā laikā (lasi vai uzzini veikala noteikumus un Patērētāju tiesību aizsardzības centra informāciju), tāpēc nav pamata uztraukumam, ka izvēlēsies kļūdaini un nevarēsi savu rīcību labot.

Apkopojot: vienmēr pārliecinies, ka apģērbu tev patiešām vajag. Neiepērcies spontāni, bet sastādi vajadzību sarakstu, pēc iespējas nēsājot to sev līdzi, kad plāno iepirkties. Lai tev veicas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.