Mīti un patiesība par īstermiņa aizdevumiem

KreditorsŠie kredīti ir ļoti populāri un daudzi tos izmantot teju vai ikdienā. Tajā pašā laikā, ir diezgan daudz mītu par šiem kredītiem, kas tos padara neuzticamus vai sliktus daudzu cilvēku acīs. Ne visi no šiem mītiem ir pilnīgi aplami, bet kopējais viedoklis ir maldīgs, tāpēc turpinājumā centīšos izskaidrot kas ir patiess un kas nē.

Viens no lielākajiem mītiem par īstermiņa un ātrajiem kredītiem ir tas, ka šie kredīti ir ļoti dārgi. Protams, šie aizdevumi nav no tiem lētākajiem, bet tie nebūt nav arī tik dārgi. Ja skatāmies pasaules mērogā, pie mums šie kredīti ir pieejami lētāk, kā lielākajā daļā pasaules. Turklāt ļoti daudzi aizdevēji piedāvā pirmo kredītu bez komisijas maksas, tātad šis ir bezmaksas kredīts. aizņemoties atkārtoti, ir jāsāk maksāt komisijas, bet pirmajā reizē tā nav jāmaksā. Papildus tam, tiek piedāvātas arī lojalitātes programmas, kas var samazināt jūsu izmaksas.

Plaši arī tiek uzskatīts, ka šie kredīti ir pieejami un paredzēti, galveno kārt, jauniešiem. Ir pat uzskats, ka šos kredītus var saņemt pirms pilngadības sasniegšanas. Tā tas pavisam noteikti nav. Lielākā daļa šo aizdevēju savus kredītus piedāvā tikai no 20 gadu vecuma, reti kurš vēl aizdod arī 18 gadīgiem jauniešiem. Jaunieši varētu izmantot šīs iespējas nedaudz plašāk tikai tāpēc, ka vecāka gadu gājuma cilvēki varētu īpaši neuzticēties šiem aizdevējiem, bet tie ir ļoti populāri visās vecuma grupās.

Vēl viens plaši izplatīts mīts ir tāds, ka šos kredītus ir iespējams aizņemties arī naktī. Lai arī daudzi aizdevēji piedāvā aizņemties katru dienu, arī svētkos, bet katram ir savs darba laiks, kad šie pieteikumi tiek izskatīti. Aizdevējs var strādāt no 8:00 līdz 23:00, bet nakts vidū kredītu saņemt nevienam neizdosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.