Meli, ko tu iestāsti pati sev – tie neļauj Tev attīstīties

Tātad Tu esi izvēlējusies meditāciju, lai izprastu sevi. Ļoti labs veids, tādējādi Tu turpini savu garīgo attīstītību! Tu atklāsi neapgūtus plašumus, un tas viss – nepametot četras sienas.

Pirmais ieteikums jeb noteikums – Tev jāļauj domām slīdēt garām. Tu taču vēlies būt pozitīvi noskaņota, gūt labas, nevis postošas emocijas, vai ne? Tātad Tev nepieciešams izvēlēties tikai pozitīvās domas, kas nes labu noskaņu Tavai iekšējai pasaulei. Tikko sastopies ar kādu „trakojošu”, ārdošu domu – laipni pateicies tai, palaid to prom un gaidi nākamo.

Vēlams meditācijas laikā klausīties patīkamu mūziku, noregulēt mērenu siltumu istabā. Citiem vārdiem sakot, radīt tādus apstākļus, kas veicina ieceres izdošanos.

Pirmajā reizē Tev nevajadzētu atrasties pārāk ilgi uz meditācijas paklājiņa. Lai nenogurtu un saglabātu vēlēšanos turpināt nākamajā reizē, Tev jāieklausās savās izjūtās. Meditē tikai tik ilgi, cik to vēlies, atļauj izjūtām vadīt Tevi.

Vari uzstādīt jauku pulksteņa signālu, kas Tevi „atgriež” atpakaļ realitātē. Pēc tā tīksmīgi izstaipies un pakāpeniski turpini dienas darbus.

Tu teiksi – kā gan man darba dienā iespēt atrast vēl desmit minūtes aktīvai nodarbei? Tev jāredz, kur ir Tavs brīvais dienas posms, kad Tu netraucēti vari atslābināties un veltīt laiku tikai sev. Es saprotu, ka šausminoša var būt tikai doma par modinātāja uzstādīšanu ātrāk, bet tas var būt gana labs risinājums. Ja būsi nopietni nolēmusi un uzstādījusi mērķi, Tev viss izdosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.