Ladyloan.lv īstermiņa kredīts

Eiro naudas maksaLadyloan.lv īstermiņa kredītu var atmaksāt pirms līgumā noteiktās maksājuma dienas daļēji vai pilnībā. Par pirmstermiņa atmaksu jābrīdina aizdevējs trīs darba dienas iepriekš, lai vienotos par atmaksājamo kredīta summu.

Kredīta atmaksas termiņu iespējams pagarināt par 15 vai 30 dienām, taču par laikā nenomaksātu kredīta maksājumu tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0,1 procenta apmērā virs procentu likmes dienā par katru maksājuma kavējuma dienu no laikā nenomaksātās summas. Aizņēmējs var izmantot kredīta atteikuma tiesības, iesniedzot attiecīgu iesniegumu 14 dienu laikā pēc kredīta līguma noslēgšanas. 30 dienu laikā pēc iesnieguma kredīta summa jāatmaksā pilnībā, ņemot vērā taisnīgu procentu summas nomaksu.

Aizdevējs ir tiesīgs pārliecināties par sava klienta maksātspēju dažādās datubāzēs, kā arī precizēt aizņēmēja datus valsts institūcijās. Ja aizdevējs atsaka pilnas pieprasītās kredīta summas saņemšanu, tas var piedāvāt zemāku kredīta summu.

Ladyloan ir 3 veidu kredīti. Jaunākais ir kredītlīnija, bet divi vecākie ir ātrais un patēriņa kredīts. ātrais kredīts zināms arī kā īstermiņa kredīts. Patēriņa kredīts ir lielākās summās. 3 veidu ātri kredīti internetā, kuri atšķiras ar summām, termiņiem un citiem sīkumiem.

Aizdevuma atmaksu par Ladyloan kredītu ir iespējams veikt gan ar pārskaitījumu no bankas konta, gan citviet, ja šādu opciju aizdevējs piedāvā. Precīzi būs aizdevēja lapā, ko aprakstīta aizdevuma atmaksa. Ja rodas kādi sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, ir arī iespēja pagarināt šo termiņu. Pagarināšana iespējama parasti ir tikai uz 30 dienām (senāk bija arī citas opcijas), bet aizdevumiem no 4 mēnešiem iespējams maksājumu atlikt par vienu mēnesi. Šis ir maksas pakalpojums un samaksa ir atkarīga no termiņa un aizdevuma summas, tā ir priekšapmaksa, tāpēc ir jāsamaksā, pirms termiņa beigām, lai izvairītos no soda procentiem. Izvērtē visus plusus un mīnusu pirms piesaki ladyloan kredītu un jebkuru citu kredītu.

LadyLoan.lv ir atbildīgs aizdevējs un kredīti tiek doti tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri prot aizņemties atbildīgi. Ja proti aizņemties atbildīgi un neesi sabojājis savu kredītvēsturi, tad vari apsvērt LadyLoan.lv kredītu – ātru vai patēriņa. Ladyloan pieder Crediton aizdevējam, kurš tirgū ir nozīmīgs un ilggadējs spēlētājs ar ļoti lielu pieredzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.