Kumodes 2. piedāvājums

Kumodes 2. piedāvājums. Kumodes 1. piedāvājums. Citas mēbeles – galvenais mēbeļu piedāvājums.

HEMNES Kumode, 6 Atvilktnes

Vispārīga informācija  Vispārīgā informācija  Masīvkoks, dabīgs materiāls. – Pielāgots GARNITYR septiņu konteineru komplektam  nodrošina kārtību skapīšos un atvilktnēs.  Iespējams papildināt ar 6 kastīšu komplektu SKUBB, lai nodrošinātu kārtību. – ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai.

 

HEMNES Krūtīs ar 8 atvilktnēm

Masīvkoks, dabīgs materiāls. – Pielāgots GARNITYR septiņu konteineru komplektam – nodrošina kārtību skapīšos un atvilktnēs. – Iespējams papildināt ar 6 kastīšu komplektu SKUBB, lai nodrošinātu kārtību. – ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai. – Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru. Preces izmēri

 

MALM Kumode, 2 Atvilktnes

Iespējams izmantot arī kā naktsgaldiņu. – Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru. – ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai.

 

MALM Kumode, 3 Atvilktnes

ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai. – Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru.  Iespējams papildināt ar 6 kastīšu komplektu SKUBB, lai nodrošinātu kārtību.

 

MALM Kumode, 6 Atvilktnes

Iebūvēts spogulis. – Dažādu lietu uzglabāšanai-no bižutērijas līdz pat veļai un T-krekliem – Mīksti ielikņi, piemēram, bižutērijai. – ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai. – Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru.

 

MALM Stikla virsma

Platums: 40 cm Dziļums: 48 cm

 

NYVOLL Kumode, 2 Atvilktnes

Iebūvēts amortizators, kas nodrošina atvilkņu lēnu, klusu un drošu aizvēršanos.  Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru.

 

NYVOLL Kumode, 6 Atvilktnes

Iebūvēts amortizators, kas nodrošina atvilkņu lēnu, klusu un drošu aizvēršanos.   ietilpīgas atvilktnes nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai. – Viegli izvelkamas atvilktnes ar fiksatoru.  Iespējams papildināt ar 6 kastīšu komplektu SKUBB, lai nodrošinātu kārtību.

 

Skoghall Kumode, 3 atvilktnes

Platums: 78 cm Platums atvilktni: 65 cm Dziļums: 44 cm

 

SVEIO Kumode, 2 atvilktnes, baltas

Vispārīga informācija Šis Prece ir nepieciešama montāža Lejupielādēt montāžas instrukcijas Vispārīgā informācija – Iebūvēts amortizators, kas padara atvilktnes tuvu lēni, klusi un maigi.  Raitu atvilktne ar stop – plašs atvilktnes sniedz daudz uzglabāšanas telpu – Komplekts 6 lauciņiem SKUBB palīdzēs uzturēt kārtību skapji un atvilktnes.

 

TARVA Kumode, 3 Atvilktnes

Ritenīši ērti atvieglo pārvietošanu. – Masīvkoks, dabīgs materiāls. – Ar apdares materiāliem neapstrādāta koksne; iespējams lakot, vaskot, beicēt un krāsot. – SKUBB sešu kastīšu komplekts palīdzēs uzturēt kārtību skapīšos un atvilktnēs.

 

TARVA Kumode, 5 Atvilktnes

Masīvkoks, dabīgs materiāls. – Ar apdares materiāliem neapstrādāta koksne; iespējams lakot, vaskot, beicēt un krāsot. – Ritenīši ērti atvieglo pārvietošanu. – SKUBB sešu kastīšu komplekts palīdzēs uzturēt kārtību skapīšos un atvilktnēs.

 

TARVA Kumode, 6 Atvilktnes

Masīvkoks, dabīgs materiāls. – Ar apdares materiāliem neapstrādāta koksne; iespējams lakot, vaskot, beicēt un krāsot. – Ritenīši ērti atvieglo pārvietošanu. – SKUBB sešu kastīšu komplekts palīdzēs uzturēt kārtību skapīšos un atvilktnēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.