Kredits365.lv ātrais kredīts

kredits365Aizdevēja Kredits365.lv piedāvātie ātrie kredīti ir vieni no izdevīgākajiem īstermiņa aizdevumiem, Latvijā. Pateicoties to zemajām procentu likmēm un demokrātiskajai aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanas maksai, šo aizdevēju katru gadu izvēlas arvien vairāk klientu.

Ātro kredītu iespējams saņemt katru dienu, tai skaitā sestdienās svētdienās un svētku dienās, iesniedzot aizdevuma pieteikumu, aizdevēja darba laikā. Ikviens jaunais klients var pretendēt uz kredītu 100 līdz 300 eiro apmērā izvēloties aizdevumu atgriezt 15 līdz 30 dienu laikā, savukārt aizņemoties atkārtoti iespējams saņemt līdz pat 400 EUR lielu aizdevumu.

Lai pieteiktos aizdevuma, ir jāaizpilda neliela pieteikuma anketa un jāveic lietotāja profila reģistrācija. Šis process ir daudz ātrāks un vienkāršāks,nekā pirmajā brīdī varētu likties, turklāt to iespējams paveikt tepat internetā.

Lai aizdevuma pieprasījums tiktu apstiprināts, jums jāatbilst aizdevēja prasībām, kas ir sekojošas:

  • Jābūt vecumā no 21 – 65 gadiem,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi (pensija un pabalsti arī tiek uzskatīti par regulāriem ienākumiem),
  • Nepieciešama pieeja internetam un bankas konts kādā no Latvijas komercbankām.

Aizpildot pieteikuma anketu, īpaša uzmanība jāpievērš tam, vai visa prasītā informācija ir norādīta pareizi, jo nepatiesas informācijas vai neaizpildīta lauka gadījumā, pieteikumus var tikt automātiski noraidīts.

Kredits365.lv ātrais kredīts ir domāts neparedzētu izdevumu segšanai, līdz ar to – to iespējams noformēt dažu minūšu laikā, tieši tajā brīdī, kad tas nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.