Kas var saņemt ātro kredītu?

Viens no zināmākajiem faktoriem, kas nosaka aizdevuma saņemšanas iespējas, ir kredītvēsture. Kredītvēsture parāda aizdevējam kādas ir bijušas jūsu iepriekšējās saistības ar citiem aizdevējiem, arī maksājumu paradumus un visas problēmas ar ko esat saskārušies maksājot kredītus. Ja jums ir bijuši kādi parādi vai pārkāptas atmaksas saistības, tas var tieši ietekmēt jūsu iespējas aizņemties. Ne vienmēr, slikta kredītvēsture nozīmēs atteikumu kredīta saņemšanai, taču tas var nozīmēt, ka aizdevējs jums piemēros lielākus procentu maksājumus.

Teju visi ātrie kredīti ir pieejami tikai internetā, līdz ar to, jums ir jābūt kontam kādā no Latvijas bankām, jo pārskaitījumi notiek tikai elektroniski. Reģistrējoties aizdevēja mājas lapā, jums ir arī jāveic viena centa pārskaitījumu aizdevējam, šādi tiek precizēta jūsu konta informācija un apstiprināta reģistrācija. Šim bankas kontam, minēto iemeslu dēļ, ir jābūt tieši jūsu.

Papildus minētajām prasībām, jums ir jābūt arī mobilā telefona numuram un e-pastam. Šie rīki tiek izmantoti saziņai ar jums un informācijas apmaiņai.

Kā redzat, ir daudzas prasības kas nosaka kas var saņemt ātros kredītus. Protams, katrs aizdevējs var nedaudz mainīt prasības, kuras izvirza saviem klientiem, tāpēc, izvēloties aizdevēji ir jāpievērš liela uzmanība prasībām, kuras tiek izvirzītas. Nav vajadzības pieteikties, ja jūs neatbilstat prasībām, tāpēc pārbaudiet prasības un izvērtējiet savu atbilstību. Aizņemties var katrs, jautājums ir kur, cik izdevīgi un vai tieši tagad. Arī tad, ja jums ir slikta kredītvēsture, to ir iespējams pielabot, pēc kāda laika varēsiet atkal aizņemties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.