Kā sakrāt naudu neparedzētiem tēriņiem?

KreditorsNeparedzēti izdevumi ir kas tāds no kā mēs visi nedaudz baidāmies. Cilvēka dabā ir baidīties no nezināmā un tieši tā ir ar šādiem tēriņiem. Var atgadīties ļoti dažādas lietas, kas var prasīt no mums papildus izdevumus, bet ne vienmēr mums ir pieejama šāda, papildus, nauda. Šādos gadījumos ir lieliski, ja jums ir izveidoti kādi iekrājumi.

Iekrājumi ir kas tāds, pie kā mums visiem vajadzētu piestrādāt. Tie dod drošību un atbalstu šādās situācijās. Ja atgadās kāda neparedzēta situācija, mēs zinām, ka ir rezerves fonds kurš palīdzēs ar to tikt galā. Veidot iekrājumus nav viegli. Bieži vien, lai iekrātu, nākas atteikties no kaut kā cita, bet tā ir izvēle.

Pirmais solis iekrājumu veidošanā ir izlemt par šo darbību. Nevis domāt par iekrājumu veidošanu, nevis par to runāt, bet apņemties to darīt un patiešām arī sākt krāt. Ļoti bieži mēs vienkārši par to runājam, bet reāli neko nedarām, lai šie iekrājumi veidotos. Parastā situācijā, mums nav brīvu, lieku līdzekļu ko novirzīt iekrājumiem. Mums nākas pārskatīt savas finanses. Izvēlēties kādi izdevumi ir izlaižami, kādi ir samazināmi. Tikai šādā veidā var kaut ko iekrāt.

Ja jūs apņematies veidot iekrājumus, nākamais solis ir jau minētais. Jums ir jāpārskata savi izdevumi. ir jāizvērtē visu izdevumu lietderība. Ļoti reti kad viss ko mēs pērkam un tērējam tiešām ir nepieciešamas. Iespējams, mums ļoti patīk saldumi un mēs tērējam vairāk nekā vajadzētu dažādu našķu iegādei. Ja vēlamies veidot iekrājumus, tad no dažām lietām nāksies atteikties. Protams, ne jau pavisam. Ja mēs vēlamies ēst saldumus, tad ir jāļauj sev nelielas atlaides, bet šos izdevumus noteikti var ierobežot. Pirkt ne tik daudz, ne tik bieži un tamlīdzīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.