Īslaicīgas finansiālas problēmas palīgs

Nebaidies pamēģināt šādu problēmu risināšanas veidu, izvēlies ātro aizdevumu! Īslaicīgas finansiālas problēmas var rasties ikvienam, bet ne visi uzreiz sāk domāt dažādus veidus, kā tikt ārā no nepatīkamās situācijas. Draugi un radi nespēs vienmēr būt Tavs atbalsts un palīdzīgā roka, tāpēc jāiemācās domāt un spriest racionāli un jāsāk meklēt izdevīgus piedāvājumus, kura rezultātā Tu saņemtu ne tikai kāroto preci, pakalpojumu vai nomaksātu nepatīkamu rēķinu, bet arī sajūtu, ka Tev palīdzība tiks sniegta vienmēr, neraugoties ne uz ko!

Izlasi un noskaidro, kādas lietas ir būtiskas, lai saprastu, vai atbilsti prasībām

  1. Kredītu atmaksāšana bez kavēšanās? Jā, kredītsaistību vēsturei jābūt nesabojātai un cienījamai, lai kreditors nešaubītos par Tavām spējām norēķināties laikā!
  2. Pirms vēl izvēlies piedāvājumu, noskaidro, kāds ir kreditora noteiktais vecuma ierobežojums un vai Tu tam atbilsti, jo tas nav vienāds visos gadījumos!
  3. Speciālisti pārbaudīs arī ikmēneša ienākumu stāvokli un apjomu, tāpēc tiem jābūt regulāriem un stabiliem!
  4. Kādā no Latvijas bankām jābūt Tavam bankas kontam, kas ir derīgs un aktīvs, lai derētu šī darījuma izpildīšanai!

Klienti vienmēr tiek vērtēti augstu, tāpēc arī viņiem ir tik daudz privilēģiju

Nauda nonāks Tavā rīcībā tādā gadījumā, ja visa iesniegtā informācija būs atbilstoša kreditora vēlmēm un nosacījumiem, tad tā nonāks Tavā kontā jau dažu minūšu laikā kopā ar rēķinu (tajā ir informācija par atmaksas termiņu un atmaksai nepieciešamo summu).

  1. Konsultēšanās ar savu kreditoru un piedāvājumu patstāvīga izskatīšana iespējama jebkur, kur vien liekas ērti, vajadzīgs tikai interneta pieslēgums!
  2. Iespējamais dienu skaits, kas piedāvāts termiņa pagarināšanai – 7, 14 vai 30, tāpēc ir plaša izvēle klientam, lai tiešām nodrošinātu sev iespēju atmaksāt, iekļaujoties vismaz papildus termiņā
  3. Kredītu sniedzēji jaunajiem klientiem piedāvā bezprocentu kredītu – iespēju pirmajā reizē nepārmaksāt pat centu, atmaksājot vien izvēlēto aizdevuma summu!
  4. Esošie klienti, kas aizņemas atkārtoti, saņem labākas procentu likmes, patīkamākus nosacījumus, ziņas par īpašām akcijām un lojalitātes programmu darbību, kā arī saņem daudz lielākas summas, nekā tas bija iespējams sākumā!
  5. Izvēlies darījuma veikšanas brīdi pats – svētkos, brīvdienās vai vēlu vakarā, tam nav nozīmes, jo nebanku kreditori sniedz savus pakalpojumus atšķirībā no bankām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.