eParaksts

Mūsdienās aizvien vairāk tiek izveidoti dažādi efektīvi veidi un iespējas, kas ievērojami var atvieglot mūsu ikdienu un darījumus. Šobrīd ir iespējams daudz ko paveikt izmantojot online vidi, kas var būt lielisks palīgs, lai, piemēram, uzsāktu savu biznesu un nokārtotu dažādas formalitātes.

Latvijas valsts iedzīvotājiem tiek piedāvāts mūsdienīgs veids kā atvieglot gan savus darba, gan mājas pienākumus. E – paraksts ļaus Jums ietaupīt laiku citām, daudz svarīgākām lietām, piemēram, Jums vairs nebūs jātērē savs laiks, lai parakstītu svarīgus dokumentus. Izmantojot e – paraksta plašās iespējas internetā. E – paraksts būs lielisks veids kā efektīvi veikt dažādus darījumus, parakstīt formalitātes, ja, piemēram, nav iespējams tikt uz institūciju, lai parakstītu dokumentus.

E – paraksta izmantošanas priekšrocības

  • Izmantojiet E – parakstu komunikācijām ar uzņēmumiem, privātpersonām, valsts un pašvaldību iestādēm;
  • Jāuzsver, ka dokumentiem, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (eParaksts), ir tāds pats juridisks spēks, kā dokumentiem, kas veidoti un parakstīti papīra formā;
  • E – paraksts noderēs, lai elektroniski iesniegtu dažādus dokumentus, piemēram, Rīgas domē;
  • E – paraksta īpašniekiem ir iespējams reģistrēt sev piederošu uzņēmumu online vidē – netērējot savu laiku to veicot klātienē;
  • Šī paraksta īpašnieki var pieteikt PVN apmaksu;
  • E – paraksta īpašniekiem ir iespējams iegūt informāciju par nekustāmā īpašuma nodokli;
  • Izmantojot šo pakalpojumu ir iespējams saņemt sev svarīgo informāciju parakstoties uz iesniegumiem ar e – parakstu;
  • Vajadzības gadījumā izmantojot e – parakstu klienti var saņemt vienas dienas braukšanas atļauju transportlīdzeklim no mājām vai darba.

Savukārt, gan lieli, gan mazi uzņēmumi ar e – paraksta palīdzību var juridiski pilnvērtīgi organizēt elektronisko lietvedību un klientu apkalpošanu.

Būtiski, ka uzņēmumu un iestāžu pārstāvji var izmantot E – parakstu, lai piešķirtu juridisku spēku dokumentiem, slēdzot savstarpējus līgumus, parakstot pieņemšanas-nodošanas aktus, rēķinus, vīzējot dokumentus, parakstot vēstules, iesniegumus, pieteikumus un citus dokumentus. E – paraksts būs noderīgs ikvienai sekretārei vai kancelejai, lai optimālāk, ātrāk un efektīvāk veiktu uzticētos pienākumus.  E – paraksts ir lielisks veids kā paveikt visu nepieciešamo un nokārtot nepieciešamās formalitātes, lai, piemēram, uzsāktu savu biznesu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.