Crediton.lv kredīti patērētājiem

CreditON ir viens no populārākajiem Latvijas ātro kredītu aizdevējiem, kurš savu pakalpojumu klāstā pievienojis arī patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties lielākas naudas summas uz lielāku atmaksas termiņu. Crediton.lv patēriņa kredīts nav zaudējis savu saņemšanas ātrumu un ērtumu. Izvēlieties Crediton.lv ātro patēriņa kredītu, ja ātrais kredīts nespēj nodrošināt nepieciešamo naudas summu.

credit on

Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, kad runa iet par kredītu saistībām. Aizņemieties atbildīgi!

Crediton.lv ir liels un uzticams aizdevējs, kurš aizdod ne tikai ātro kredītu, bet arī patēriņa kredītu lielākiem notikumiem. Crediton.lv ir radījis arī kredītlīniju tiem, kuriem neinteresē ātrais kredīts vai patēriņa kredīts. Tas nozīmē, ka Crediton.lv piedāvā 3 veidu kredītu dažādiem risinājumiem jeb vajadzībām.

Crediton.lv kredīti:

  • Ātrais kredīts;
  • Kredītlīnija;
  • Patēriņa kredīts.

Trīs ātri un elastīgi kredīti, lai piedāvājums nešķistu viendabīgs.

Crediton.lv kredītu summas:

  • Ātrais kredīts līdz 700 eiro;
  • Kredītlīnija līdz 1000 eiro;
  • Patēriņa kredīts līdz 2000 eiro.

Šodienas dati. Patēriņa kredītam var pieteikties tikai reģistrēti lietotāji.

Patēriņa kredīta atmaksa noteiks saskaņā ar iepriekš noteiktu atmaksas grafiku. Kopējā, atmaksājamā naudas summa tiek sadalīta jūsu izvēlētā termiņa ietvaros kā ikmēneša maksājumi. Piesakoties aizdevumam tiek arī noteikts maksājumu veikšanas datums kuru nav iespējams mainīt pēc līguma apstiprināšanas.

Pilnīga Crediton.lv patēriņa kredīta atmaksa var būt saskaņā ar atmaksas grafiku vai arī varat veikt priekšlaicīgu aizdevuma atmaksu. Lai to darītu, jums būs nepieciešams sazināties ar aizdevēju telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, lai precizētu atmaksājamās summas apjomu. Ja atmaksu veiksiet  pirms termiņa beigām, kopējā atmaksājamā summa būs mazāka, jo jums nebūs jāmaksā procenti par atlikušo laiku, tāpēc aizdevējam ir jāveic aizdevuma pārrēķins. Kopējo summu ir iespējams uzzināt tikai saziņā ar aizdevēju. Crediton.lv patēriņa kredīts piedāvā kredītu saviem reģistrētiem patērētājiem tik ātri, kā tam jābūt, lai to sauktu par ātri.

Ja atmaksas laikā rodas sarežģījumi ar maksājumu veikšanu, aizdevējs piedāvā iespēju atlikt maksājumu par vienu mēnesi. Tas ir maksas pakalpojums kura izmaksas ir atkarīgas no jūsu aizdevuma apjoma un termiņa. Ja vēlaties pagarināt jeb atlikt maksājumu, jums ir jārēķinās gan ar papildus izmaksām gan arī ar to, ka kopējais atmaksas laiks pagarināsies par mēnesi, jo atmaksa tiek pastumta uz priekšu.

Patēriņā kredīts un ātrie kredīti no Crediton var būt ļoti noderīgs, bet šis ir liela apjoma kredīts uz ilgāku laiku, tāpēc ir jābūt īpaši uzmanīgiem, lai neradītu sev liekas problēmas nākotnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.