Ātro aizdevumu piešķīrēji

MonētasNebanku TOPS VIVUS ir viens no ātro aizdevumu piešķīrējiem, kuri piedāvā izmantot savus pakalpojumus klientam neizejot no mājām un aizdevumu noformēt internetā. Tagad jaunajiem klientiem tiek piedāvāta fantastiska iespēja aizņemties naudas summu uz laiku līdz diviem gadiem.

Visa informācija par atmaksas grafiku, aizdevuma kopējo summu un atlikumu, ir pieejama klienta profilā vivus interneta vietnē, kurā jāreģistrējas, lai aizdevumu piešķirtu. Drošības dēļ visi šie dati tiek sūtīt arī uz klienta e-pastu, tādējādi samazinot risku, ka klients varētu aizmirst ikmēneša atmaksas termiņa datumu.

Ja noteiktajā laikā jūs nevarat atmaksāt  izsniegto aizdevumu, Jums ir iespēja pagarināt tā atmaksas termiņu. Aizdevumu var pagarināt veicot bankas pārskaitījumu. Kredīta termiņa pagarinājuma summas ir atkarīgas no paņemtās summas.

Ātrais kredīts internetā ir ērts pakalpojums, kas ļauj aizņemties naudu piešķirtā limita ietvaros Jums izdevīgā laikā un vietā. Kredīts internetā dod drošības sajūtu un zināmu komfortu tad, kad Jūsu kontā pietrūkst naudas, lai norēķinātos par iecerēto pirkumu vai izņemtu skaidru naudu bankas automātā.

Jauns portatīvais dators vai jebkurš cits mērķis ir viegli realizējams ar kredītu internetā vai cita veida kredītiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.