Aizdevēju prasības

Monētas

Dažas prasības, kas jau pirms pieteikšanās ir jāzina un jāpārbauda pašam.

  • Noskaidro, kāds ir vecums, no kura iespējams pieteikties kredītam pie konkrētā aizdevēja, jo viņiem ir tiesības pašiem noteikt šo vecumu, tādēļ uzzini to jau pašā sākumā!
  • Kredītsaistību vēstures uzturēšana nemainīgi labā stāvoklī ir Tavās interesēs, jo tā būs garantija, ka spēj atmaksāt visu laikā un ka Tev tiešām var uzticēties!
  • Bankas konts ir nepieciešams obligāti – vienalga, kurā no Latvijas bankām, galvenais, lai tas ir aktīvs un derīgs sadarbības laikā!

Kad uzņēmuma speciālisti būs pārbaudījuši visu informāciju, jau pēc pāris minūtēm saņemsi naudu iepriekš minētajā kontā, tas ir iespējams, ja atbilsti visām viņu prasībām! Nav jānorāda konkrēts aizdevuma mērķis, tāpēc klients uzreiz pēc aizdevuma ieskaitīšanas var sākt to tērēt kur un kā vien vēlas, neraizējoties par sekām!

Priekšrocības pienākas visiem klientiem

  1. Termiņa pagarināšana par 7, 14 vai 30 dienām – tas ir klienta rokās, jo viņš pats var izvēlēties dienu skaitu, uzreiz norēķināties par šo pakalpojumu un izmantot to lietderīgi!
  2. Jaunie klienti ir īpaši, jo saņem pirmajā reizē bezprocentu kredītu, tātad – nepārmaksā!
  3. Lojalitātes programmas, akcijas svētku laikā un īpaši patīkamas procentu likmes, kā arī ievērojami lielākas aizdevuma summas – tas viss pieejams tiem, kas aizņemas atkārtoti.
  4. Ne ķīla, ne galvojums, nav vajadzīgs, tāpēc, ka šis ir īstermiņa aizdevums, kas piedāvā saņemt tikai mazas summas, kam šādas nianses nav vajadzīgas!
  5. Kredītam pieteikties un to saņemt vari arī svētkos, nedēļas nogalēs un jebkurā laikā, kad Tev tas ir ērti – pat pusnaktī!

Saprotami un viegli visu vecumu cilvēkiem

Piedāvājumi internetā ir pieejami vienmēr, tāpēc klients jebkurā sadarbības procesa mirklī var būt patstāvīgs un izvēlēties sev tīkamāko laiku gan konsultācijai, gan informācijas iepazīšanai un novērtēšanai, mājaslapās iespējama darījumu salīdzināšana, lai atvieglotu izvēles veikšanu! Termiņš ir aptuveni 30 dienas, tāpēc nevajadzēs uztraukties par ilgām saistībām, viss tiks nodrošināts tik īsā laikā, ka nespēj pat iedomāties! Ņem vērā, ka ir svarīgi vienmēr uzturēt labas attiecības un nekavēt maksājumus, lai būtu šāda veida palīdzība arī nākotnē, jo draugi un radi ne vienmēr spēs Tevi atbalstīt!

Paldies http://www.zuz.lv/ par papildus informāciju raksta sagatavošanā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.